O firmie

„KA-MAR” Rudzińscy jest rodzinną firmą o wieloletniej tradycji, przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku. Zajmujemy się obrotem świeżych owoców oraz warzyw, zarówno tych deserowych jak i przeznaczonych do celów przetwórczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pokoleniowej kulturze prowadzenia działalności udało się Nam nawiązać stałe współprace z partnerami z wielu krajów takich jak:

Ze względu na lokalizacje oraz własną produkcje głównym asortymentem o polskim pochodzeniu podlegającym naszej sprzedaży są jabłka.

Wyspecjalizowane zaplecze pozwala na dostarczanie do Naszych klientów towaru najwyżej jakości przygotowanego i opakowanego według zamówienia. Jesteśmy również dostawcą jabłek oraz innych owoców do przetwórni, od lat współpracujemy z tymi na terenie Polski między innymi Austria Juice Poland Sp.z.o.o oraz Dohler Polska Sp.z.o.o.

Dzięki relacją z Naszymi zagranicznymi partnerami oferujemy towary importowane takie jak:

Zaopatrujemy rynek zagraniczny oraz krajowy, sieciowy jak i tradycyjny. W celu zapoznania się z Naszą aktualną ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z Nami.

Kontakt

„KA-MAR” RUDZIŃSCY
ul. Przyborowie 48
05-530 Czersk

tel. +48 696 950 807, +48 608 366 807
e-mail: kontakt@ka-mar.com